De Geluidsarchitect

De Postrock 40: bekijk hier de lijst!

https://www.radioscorpio.be/depostrock40/

Voorjaar 2020: interviews en vrijkaarten!

Januari 2020

>>> Dinsdag 07/01 (20u): jaaroverzicht deel 2: de beste songs!
>>> Dinsdag 14/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Ride (29/01 live in  Trix!)
>>> Dinsdag 21/01 (20u): interview met Barely Autumn
>>> Dinsdag 28/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Goat + Fornet (07/02 live in Stuk!)

Februari 2020
>>> Dinsdag 04/02 (20u): interview met The Guru Guru
>>> Dinsdag 11/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Pop. 1280 + Partisan (20/02 live in Trefpunt (Gent) / Scratch + Snuff!)
>>> Dinsdag 18/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Alcest (03/03 live in de Botanique!)
>>> Dinsdag 25/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Guru Guru (09/03 live in Het Depot!)

Maart 2020
>>> Dinsdag 03/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Russian Circles + Torche (12/03 live in Trix!)
>>> Dinsdag 10/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Fly Pan Am (20/03 live in de Magasin 4!)
>>> Dinsdag 17/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor MIAVA + We Stood like Kings (20/03 live in Trefpunt (Gent) / Scratch + Snuff!)
>>> Dinsdag 24/03 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 31/03 (20u): uitzending

April 2020
>>> Dinsdag 07/04 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 14/04 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 21/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Manngold (24/04 live in Trefpunt (Gent) / Scratch + Snuff!)
>>> Dinsdag 28/04 (20u): uitzending

Mei 2020
>>> Dinsdag 06/05 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 13/05 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 20/05 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 27/05 (20u): uitzending

Juni 2019
>>> Dinsdag 03/06 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 10/12 (20u): uitzending

>>> Dinsdag 17/06 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 24/06 (20u): jaaroverzicht

Het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect!

 

De Geluidsarchitect voor Radio Harlaz (Mad about Mountains)

De interviews






















































Eindejaarslijstjes











De 50 beste tracks van 2014: www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

De festivalspecials: dunk!festival






Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N
Heruitgave: Bitch Magnet

Het programma

“This radio show selects contemporary music that stands out in creativity, extreme power or intense beauty.”

Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit radioprogramma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Big Ups, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Chrome Brulée, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Go March, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, Mantis, Meteor Musik, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

Interviews voor Signaal/Ruis: 30,000 Monkies, Bed Rugs, Believo, Blackie & The Oohoos, Blaegger, Brutus, Dvkes, El Yunque, The Girl who Cried Wolf, The Guru Guru, Horses on Fire, Kabul Golf Club, In-Kata, Interesting Television Programs, Kapitan Korsakov, Kiss the Anus of a Black Cat, Little Trouble Kids, Maze, Mosquito, Musth, Rott Childs, The Sedan Vault, Sore Losers, Teen Creeps, Tubelight, Vandal X

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.