De Beste 106 van 2019 – Volg de lijst!

Op zondag 5 januari blikt Radio Scorpio naar jaarlijkse gewoonte nog één keer terug op de muzikale hoogtepunten van het voorbije jaar, dit traditioneel met een stevige eindejaarslijst van 106 albums, naar analogie met de frequentie van de radiozender. De lijst wordt gepresenteerd tijdens een marathonuitzending van maar liefst 11 uur vanuit de studio in de Naamsestraat.

1 Weyes Blood – Titanic Rising
2 Black Midi – Schlagenheim
3 Lingua Ignota – Caligula
4 Big Thief – U.F.O.F. / Two Hands
5 JPEGMAFIA – All My Heroes Are Cornballs
6 Angel Olsen – All Mirrors
7 Loraine James – For You And I
8 Richard Dawson – 2020
9 Danny Brown – uknowhatimsayin?
10 Galcher Lustwerk – Information

11 Versing – 10000
12 Cate Le Bon – Reward
13 Russian Circles – Blood Year
14 Sunn O))) – Life Metal / Pyroclasts
15 Alcest – Spiritual Instinct
16 FKA Twigs – MAGDALENE
17 Freddie Gibbs & Madlib – Bandana
18 Drahla – Useless Coordinates
19 75 Dollar Bill – I Was Real

21 Quelle Chris – Guns
22 Fire-Toolz – Field Whispers (Into The Crystal Palace)
23 Blood Incantation – Hidden History of the Human Race
24 Papir – VI
25 Damon Locks Black Monument Ensemble – Where Future Unfolds
26 Jenny Hval – The Practice of Love
27 Caterina Barbieri – Ecstatic Computation
28 Duke – Uingizaji Hewa
29 Deerhunter – Why Hasn’t Everything Already Disappeared
30 Pancrace – The Fluid Hammer

31 Bill Callahan – Shepherd in a Sheepskin Vest
32 Klein Volk – Gulden Onversneden
33 Klein – Lifetime
34 Novgrod – Roald
35 Kim Gordon – No Home Record
36 Billy Woods & Kenny Segal – Hiding Places
37 Lightning Bolt – Sonic Citadel
38 Cursive – Get Fixed
39 Vanishing Twin – The age of immunology
40 Terry Allen and the Panhandle Mystery Band – Pedal Steal + Four Corners

41 [Compilatie] Kankyo Ongaku: Japanese Ambient, Environmental & New Age Music 1980-1990
42 Sarah Davachi – Pale Bloom
43 Nick Cave & The Bad Seeds – Ghosteen
44 Nkisi – 7 Directions
45 Ottla – Ottla
46 Poppel – Make Sense
47 Purple Mountains – Pruple Moutains
48 Denzel Curry – ZUU
49 Boy Harsher – Careful
50 Angel Bat Dawid – The Oracle

51 The Hecks – My Star
52 Nilufer Yanya – Miss Universe
53 Giant Swan – Giant Swan
54 LIFTED – Lifted 2
55 Tool – Fear Inoculum
56 Tyler, The Creator – IGOR
57 Solange – When I Get Home
58 Caroline Shaw – Orange
59 Ignatz & De Stervende Honden – Deadbeat Freedom
60 Tomeka Reid Quartet – Old New

61 Jaimie Branch – FLY or DIE II: bird dogs of paradise
62 Aldous Harding – Designer
63 Young Thug – So Much Fun
64 Placid Angles – First Blue Sky
65 Deliluh – Beneath the Floors
66 Gong Gong Gong – Phantom Rhythm
67 Ancient Pools – Cosine
68 SPAZA – SPAZA
69 Mono – Nowhere Now Here
70 Sharon Van Etten – Remind me Tomorrow

71 Earth – Full Upon Her Burning Lips
72 Coilguns – Watchwinders
73 Charlotte Adigéry – Zandoli
74 Helado Negro – This Is How You Smile
75 Vampire Weekend – Father Of The Bride
76 Yu Su – Roll With The Punches
77 Cult of Luna – A Dawn to Fear
78 Helium Horse Fly – Hollowed
79 Sunwatchers – Illegal Moves
80 Jefre Cantu-Ledesma – Tracing Back The Radiance

81 Years of Denial – Suicide Disco
82 Carla dal Forno – Look Up Sharp
83 [Compilatie] Ryley Walker Presents… Imaginational Anthem Volume Nine
84 Wand – Laughing Matter
85 Steve Gunn – The Unseen in Between
86 Sebadoh – Act Surprised
87 Maurice Louca – Elephantine
88 Sarah Louise – Nighttime Birds and Morning Stars
89 Madteo – Dropped Out Sunshine
90 De Ambassade – Duistre Kamers

91 Drab Majesty – Modern Mirror
92 Helm – Chemical Flowers
93 Helms Alee – Noctiluca
94 Bill Orcutt – Odds Against Tomorrow
95 Uranium Club – The Cosmo Cleaners
96 Modern Technology – Modern Technology
97 She Past Away – Disko Anksiyete
98 9T Antiope – Grimace
99 Holly Herndon – Proto
100 Mathieu Serruys – Skin / Glove

101 Hildur Guðnadóttir – Joker (Soundtrack) / Chernobyl (Soundtrack)
102 USA Nails – Life Cinema
103 Peuk – Peuk
104 Monkey3 – Sphere
105 Mega Bog – Dolphine
106 [Compilatie] Electro Acholi Kaboom from Northern Uganda